עמוד הבית
מי אנחנו
אופק חדש
דבר המנהלת
תעודות זהות
מבנה בית הספר
חזון בית הספר
מכתבי הערכה ופרסומים
ארגון בית הספר
תקנון בית הספר
מנהלות המלרתים
חברי הנהלת בית הספר
מערכת הייעוץ
החינוך המיוחד
תכנון בקרה וניהול
מחנכים ויועצות
רכז מוגנות
מידע כללי
כתובות אימייל של צוות בית הספר
ניוזלטר - רבעון
נהלים
טלפונים פנימיים
זמני הסעות
סדר יום כללי
טפסים ואישורי הורים
מידע לעולים לכיתה ז
מידע לעולים לחטיבה עליונה
מרפאת בית הספר
מערכת המחשוב
הוראות בזמן רעידת אדמה
אתרי מקצועות הלימוד
אומנויות
חינוך גופני
ספרות
היסטוריה
לשון
אזרחות
מתמטיקה
מדעים
גיאוגרפיה
תנ"ך
חינוך חברתי
מעורבות חברתית
אנגלית
מחשבת ישראל
מאגרי לימוד
מינהל וטכנולוגיה
פורטל התוכן החינוכי
פורטל התלמידים-אוח
מט``ח - ספרי לימוד
גלים
גלריות
יצירת קשר



יומן מבחנים ואירועים
תהליך הכוון לחטע תשעז
כלי הערכה לציונים
משקל אירועים לימודיים לקביעת ציון בתעודה
כניסה למערכת סקולי
מסגרות
תכנית מל"א
תכנית מב"ר
הכיתות המקדמות
ספריה
ספרי לימוד תשע"ו
קטלוג
הספריה - מידע כללי
תקנון הספריה
מומלצי החודש
מאגרי מידע
מועצת התלמידים
תכנית הפעילות החברתית
הודעות-ריכוז חברתי
מועצת תלמידים
פעילויות
נציגות הורית
חברי הנציגות
סיכומי ישיבות
חיים ברשת
גולשים בטוח
אשנ"ב
סכנות האינטרנט
אתר למידה בחירום
אתר למידה בחירום








כל הדפים

ארגון בית הספר

מחנכים ויועצות


מצבת מחנכים תשע"ו 

שכבת ז'

 

מנהלת שכבה-טליה

כ י ת ה

מ ח נ ך /ת

ז1

ענבל פז

ז2

נעמה גרימברג

ז3

איריס אלברסהיים

ז4

ליאורה משה

ז5

רותם קיפניס

יועצת השכבה

זיוה אוחיון

שכבת ח'

 

מנהלת שכבה –

אילנה

ח1

תמי פינקלשטיין

ח2-(מקדמת)

מרעית נוגרדי

ח3

נורית שביט

ח4

מאיה צור

ח5

טינה דה קסטרו

ח6

נועה פלד

יועצת השכבה

גליה פז

שכבת ט'

מנהלת שכבה –

אילנה

ט1

גלית פינדלאי

ט3

אלה גורן/אביב ליטמן

ט4

עינב יזרעאלי

ט5

רוחמה שקלרש

ט6

רווית רייפר

יועצות השכבה

יעל  זכאי והילי בר חיים

שכבת י'

מנהלת שכבה-

סימה

י' ל"ב 1

ענבר צור

י' ל"ב 2

מיכל פורת

י3 (מקדמת)

עדנה רום

י4 עיונית

רותם ציפורי

י5 עיונית

שרה אנגל

י6 עיונית

אורלי רפאלי

יועצת השכבה

דבורה בר צור

שכבת יא'

מנהל שכבה-דני

יא' ל"ב 1

מזל גלילי

יא' ל"ב 2

שושן קורן

יא3 (מקדמת)

שי הראל/קרן האן

יא4

אורית ברקאי

יא5

מיכל שוורץ

יועצת השכבה

יעל זכאי

שכבת יב'

מנהל שכבה-דני

יב' ל"ב 1

זיוה אוחיון

יב' ל"ב 2

אורה סיגלר

יב3 (מקדמת)

חיה יהושוע

יב4

נאוה רייס

                  יב5                

יהושוע רץ

יב6

שרה מענית

יועצות השכבה

הדס גרשוני ורוני וילדר


למעלה הדפסה שלח RSS Bookmark and Share

חיפוש באתר




למידה משמעותית במגידו

ארמגדון


חדשות במגידו
(11/03/16)
הרובוטיקאים שלנו עלו למקום שני בתחרות הארצית
נבחרת הרובוטיקה שלנו הגיעה אתמול להשג נ ה ד ר !
מקום 2 בארץ , לאחר עונה בה הפגינו עבודת צוות, מקצועיות, יצירתיות והרבה התמדה ועקביות לאורך הדרך.
גאים בכם !!!!

לחצ\י לקישור בנושא


ארכיון חדשות

הסרטונים
כל הסרטים


סקר החודש
מה את/ה הולך/ת לעשות בחופש הגדול
לעבוד
להשתזף בבריכה / בים
להשלים תוכניות בטלויזיה
ללמוד
לטייל בעולם
להתבטל
כל הסקרים

מקיף אזורי - מגידו

כל הזכויות שמורות לאוריג`ין בע"מ פותח ע"י schooly אתרים לבתי ספר